Kategorie

JUMP 'N' RUN X (Wirelless) Zobrazit v plné velikosti

JUMP 'N' RUN X (Wirelless)

Wirelless dvouměničový systém
(1x bas + 1x hybridní pro středy a výšky)

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ ! 

Pro milovníky basových efektů bez přetaktování -  přebuzení nebo zkreslení. Součástí dodávky je "Wirelless kabel", který s rozhraním Bluetooth 5.0 a Codekem SBC,aptX HD, AAC dokáže přenášet signál (hudbu, slovo atd.) až na vdálenost 50m po dobu cca 8 hodin při střední hlasitosti 

Více informací

020

24 990,00 Kč

"Jump 'n´ Run X"
 je dvoupásmový - měničový "In-Ear-Monitoring" systém wirelless s vysoce kvalitními měniči, pokrývající celé frekvenční spektrum.Tento systém se skvěle hodí k použítí v komunikacích - například velmi žádaný pro sportovce, ale i pro moderátory, překladatele, hudebníky nebo bezpečnostní složky.

Tělo - skořepina Wirelless sluchátek je vyráběno nejmodernější metodou digitální stereolitografie (3D tisk) ze speciálního lékařského silikonu.. Skořepiny vyrábíme každému zákazníkovi na míru a digitalizací otisku zákazníkova ucha jsou kdykoliv reprodukovatelné. Díky individuální výrobě nevypadávají sluchátka z ucha a poskytují vysoký uživatelský komfort bez vytváření otlaků. Dokonalou těsností v uchu je okolní hluk optimálně odstíněný.

Sluchátka "Jump 'n' run" jsou odolná potu, prachu a vodě s krytím IP X6  a je na nich možné volit hlasitost, pořadí skladby či použít k telefonování.

  • Dvoupásmový  systém
  • Rozsah 20 Hz - 20 000 Hz
  • Účinný basový měnič a hybridní měnič pro střední a vysoké frekvence
  • Biokompatibilní skořepina z medicínského silikonu
  • Výběr z několika barev

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 602 342 979

E-mail na naši zákaznickou linku